MENU
Головна » Статті » Різне

Законний спосіб вгамувати шумних сусідів

Законодавча база...

ЗАКОН  УКРАЇНИ
Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення

Стаття 24. Захист населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів

Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров'я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів зобов'язані:

забезпечувати під час роботи закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального та грального бізнесу, культури, при проведенні концертів, дискотек, масових святкових і розважальних заходів тощо рівні звучання звуковідтворювальної апаратури та музичних інструментів у приміщеннях і на відкритих площадках, а також рівні шуму в прилеглих до них житлових і громадських будівлях, що не перевищують рівнів, установлених санітарними нормами;

вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об'єкти):

1) житлових будинків і прибудинкових територіях;
2) лікувальних, санаторно-курортних закладів, будинків-інтернатів, закладів освіти, культури;
3) готелів і гуртожитків;
4) розташованих у межах населених пунктів закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального та грального бізнесу;
5) інших будівель і споруд, у яких постійно чи тимчасово перебувають люди;
6) парків, скверів, зон відпочинку, розташованих на території мікрорайонів і груп житлових будинків.

Шум на захищених об'єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби. У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.





КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
П О С Т А Н О В А 
від 24 січня 2006 р. N 45

9. У приміщеннях житлових будинків заборонено:

голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму з двадцять другої до восьмої години.




КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VI скликання
РІШЕННЯ 
від 25 грудня 2008 року N 1051/1051

11.1.1. Ці Правила враховують вимоги законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму, в тому числі Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму".

11.1.2. Ці вимоги містять загальнообов'язкові на території міста норми, за порушення яких передбачено відповідальність згідно з статтями 152, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

11.2. Обов'язки та обмеження дій керівників, уповноважених посадових осіб підприємств, установ, організацій, а також громадян:

11.2.9. Встановлювати на балконах, лоджиях, відкритих вікнах будинків, будівель і споруд та інших місцях звуковідтворюючу апаратуру і включати її на повну потужність (вище 40 ДБА) протягом доби заборонено.




Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Стаття 182.

Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях

Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях - тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, 
- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші або без такої і на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші.




Безпосередні дії:

Заяву в поліцію (в райвідділ або дільничного) + попередньо роблячи виклики по телефону фіксуючи дебош, в результаті це після, приш'ється до заяви.

Краще колективно, інакше швидше за все можуть відписати вікладені факти ретельно перевіренні та свого об'єктивного підтвердження в час опитування мешканців буд_ вул_  ... проведено бесіду профілактічного характеру з "гр.Шуменко" (що також може вплинути)

Записати собі, на 2-му примірнику (копії), реєстраційний номер прийнятої заяви!


Заява.

В зв’язку з тим, що мешканці кв._ вул._ , постійно ( Дата_ Період ) порушують (вали) спокій і тишу – гучною музикою, грохотом, криками з нецензурною лайкою, бійками. Відповідно, прошу прийняти міри по виконанню: Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Стаття 24; Постанови Кабінета Міністрів України від 24 січня 2006 р. N 45, пункт 9; Рішення Київської Міської Ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, пункти 11.1.1; 11.1.2; 11.2; 11.2.9.
За порушення яких, передбачено відповідальність згідно з ст. 182 КУпАП.

Якщо виявиться ще що, бешкетники знімають житло, додати до вище написаного:

Крім того, прошу перевірити правомірність проживання чи перебування, а також допущення проживання чи перебування громадян у цьому помешканні, згідно з ст. 197, 199КУпАП. Разом з тим легальність здачі житла в оренду. Зокрема, двох окремих кімнат з чотирьох зазначеної квартири для кожного квартиранта, починаючи з минулого року до поточного часу. І як, похідна – оплатою податків від данного виду діяльності, відповідною стороною, згідно чинного законодавства.

Майте на увазі дільничний, сам не має інтересу в нелегальній здачі житла? Або, що вірогідніше, відкупляться за місцем, що теж буде свого роду «штрафом»;

на закріпленіе результату (дивитися за обставинами) окремо ще й в Податкову:


Заява.

Прошу перевірити за адресою: вул._ кв._ , ( без вказівки ПІБ, хто саме здає, нехай з'ясують самі) легальність здачі житла в оренду. Зокрема, двох окремих кімнат з чотирьох зазначеної квартири для кожного квартиранта, починаючи з минулого року до поточного часу. І як, похідна – оплатою податків від данного виду діяльності, відповідною стороною, згідно чинного законодавства.

Все що хвилює писати за обставинами.
При постійно дивному, що не прийнято законних заходів дільничним, можна звернутися до відділу внутрішньої безпеки МВС або Прокуратури.



Трохи законодавства, якщо квартира в оренді:


Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 197. Проживання без паспорта.

Проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ст.199, для господарів, які здають житло (якщо відморожені також ...); стосується і дільничного в тому числі ... разом з законами вище, якщо зверніть увагу ...


Стаття 199. Допущення проживання без паспорта.

Допущення особами, відповідальними за додержання правил паспортної системи, проживання громадян без паспортів або за недійсними паспортами або без місця проживання чи перебування, а так само допущення реєстрації громадянами проживання у займаних ними жилих приміщеннях осіб без паспортів, або без реєстраціїмісця проживання чи перебування – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Для клінічно важких пацієнтів!

Застосовувати, після не менше десятиразово раніше судово підтверджених правопорушень, прикріпивши  рішення (по можливості) до заяви - в поліцію; якщо не спрацює в районну прокуратуру чи підрозділ поліції;



Заява

В зв’язку з тим, що мешканці кв._ вул._ , нахабно, тривало і постійно порушують громадський спокій і тишу: гучною музикою, грохотом, нецензурною лайкою, криками, бійками, що є відвертою наругою та знущанням над життям, здоров’ям і гідністю людини, недоторканість якої закріплено ст.3 Конституції України і визнається найвищою соціальною цінністю.

Таким чином, прошу відповідні державні правомірні органи, розглянути умисні неодноразові протиправні дії причетних осіб такими, як – «Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом», витяг з ст. 296 Кримінального Кодексу України.




КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ Стаття 3 





КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 296. Хуліганство.

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на термін до шести місяців, або обмеженням волі на термін до п'яти років.

2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, караються обмеженням волі на термін до п'яти років або позбавленням волі на термін до чотирьох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи пов'язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії, - караються позбавленням волі на термін від двох до п'яти років.

4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, караються позбавленням волі на термін від трьох до семи років.


Надто гучні звуки – явний ворог, якого добре помітно – це нагальна проблема сучасного насиченого та динамічного життя. Проте і її можна вирішити, звернувшись, в одному випадку до СЕС, в іншому – до поліції.

Категорія: Різне | Додав: art (11.10.2016) | Автор: Законно вгамувати шумних сусідів
Переглядів: 2747 | Теги: Галасливі сусіди: що робити, мешают спат, порушення тиші в житловому будинку, порушення тиші у нічний час, Сусіди шумлять, як вгамувати шумних сусідів | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]