MENU
Головна » Статті » Різне

Порядку 90% ринку оренди житла перебуває в тіні
До певного часу орендодавці оформляли ПП і здавали житло більш-менш безперешкодно, але після всіх нововведень практично весь ринок оренди пішов у тінь, повідав віце-президент Асоціації професійних правителів нерухомістю Анатолій Топал.

В Україні стане нереально неофіційно здавати житло в оренду, оголосив віце-прем'єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Це написано у відповідному законопроекті.

Мова йде не про регулювання існуючого "чорного" ринку орендного житла, а про будівництво орендних будинків, де всі квартири здають в оренду без права викупу. Тим часом, майже весь існуючий ринок оренди житла на сьогоднішній день працює нелегально. "Зараз близько 90% ринку оренди житла перебуває в тіні після всіх нововведень. До певного часу люди виходили з тіні, оформляли на себе ПП і здавали більш-менш відкрито", - розповів віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал в ефірі радіостанції Голос столиці. За його словами, після того, як в 2012 році почалося реформування діяльності ПП, ринок знову пішов у тінь. На думку експертів, вартість оренди житла в Києві досягла свого максимуму і в найближчі півроку не поміняється.


Джерело: http://rian.com.ua/
Категорія: Різне | Додав: neruxomist-lviv (20.01.2016) | Автор: Порядку 90% ринку оренди житла
Переглядів: 1763 | Теги: оренда житла довготривала львів без, довготривала оренда квартир, житло в оренду, оренда житла, неофіційно здавати житло в оренду | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]