MENU
Головна » Статті » Про ремонти » Підлога

Який утеплювач краще для підлоги заміського будинку
Який утеплювач краще для підлоги заміського будинку?

Самим звичайним питанням для власника і не тільки буде: «Який утеплювач краще для будинку?» 
Їм задаються всі ті, для кого комфорт в будинку або міській квартирі - головна умова проживання в тій чи іншій місцевості. Якщо ви любите ходити босоніж, то ваші кінцівки не повинні відчувати різких температурних змін.

У заміському будинку ще гірше - санвузол доводиться відвідувати не тільки в теплих капцях, але і вовняних шкарпетках, якщо опалення проведено в особняк централізовано, а не автономно.

Який утеплювач краще для підлоги?

За вікном падає сніг, мінусова температура нагадує про себе в підсобних приміщеннях, газовий котел опалення працює, але поки батареї ще повністю не прогріли будинок. Що робити в таких умовах? Звичайно ж, терпіти, але всього цього можна було уникнути ще влітку, прикупивши відповідний матеріал для підлоги.


Не так і складно на ринку підібрати утеплювач для підлоги: сучасні виробники пропонують його понад 20 видів, але тут важливо не помилитися і купити матеріал для вашого клімату і для конкретної кімнати. Наприклад, зимовий сад або веранда не потребують в тому утеплювачі, який настилають в дитячій кімнаті, вітальні або кухні, а спальня бажала бути стати більш комфортною, ніж решта будинок.

Для квартири передбачений дещо інший тип матеріалу, ніж для заміського житла, а для дачі можна доглянути і третій продукт.

Який утеплювач краще для підлоги? 
Поговоримо про матеріали.

Пінополістирол: йому віддають перше місце серед усіх ізоляційних матеріалів. З ним можна перебудовувати у кімнаті, проводити комунікації і навіть мережі підключати. Мешканець знає його, як пінопласт. У порівнянні з керамзитобетоном, здатний в 25 разів більше зберігати тепло. Він уміє пружинити, тому ходити по підлозі саме з цьому типом ізолюючого матеріалу, дуже приємно.



Керамзит: дивує своєю низькою ціною і доступністю. Але не при всіх будівельних роботах його використовують. В основному при стягуванні підлоги сухим способом. Засипають керамзит під плити з гіпсоволокна, іноді прямо в бетон додають. Є і така стяжка підлоги, як плаваюча: являє собою конструкцію з керамзиту, поверх якого заливається цементна або бетонна жижа.



Мінеральна і скловата: за вартістю виграють у перших двох. Ними не тільки підлогу утеплюють, а й дах, стелю і стіни. Випускають в рулонах і плитах. Найчастіше їх купують для дому з дерева через прекрасної паропроникної властивості. Укладання йде між лагами.



Єдиний мінус - до складу цих матеріалів входять небезпечні для здоров'я речовини. Хоч матеріали їх і виділяє в атмосферу небагато, але все ж виділяє.
Категорія: Підлога | Додав: neruxomist-lviv (12.09.2015)
Переглядів: 2048 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]